Najlepšie hokejové stávkové stránky

Betting WritingSlovak
Najlepšie hokejové stávkové stránky

Tipovanie na hokej je na Slovensku skoro také populárne ako hokej samotný. Táto fascinujúca, rýchla a tvrdá hra má v našich končinách extrémne silnú tradíciu, podporenú množstvom rodákov, ktorých môžete vidieť v zámorských ligách a zdokumentovanú aj každoročným celoštátnym ošiaľom z majstrovsiev sveta. S nadšením pre hru je spojené aj stávkovanie – s nečakanými zvratmi a komplexnými turnajmi je táto hra ako stvorená pre tipérov, ktorým ponúka množstvo príležitostí.

Zoznam stránok na hokejové stávkovanie 

/autogenerated betting sites list/

Čo treba vedieť o stávkovaní na hokej

Hokejové stávkovanie patrí k jedným z najstarších a najrozšírenejších typov stávkovania. Niet sa čo čudovať, táto rýchla a vzrušujúca, ale zároveň komplexná a technická hra si priam pýta niečo, čo posunie zábavu ešte o úroveň vyššie. Ak ste v stávkovaní na hokej nováčikom, musíte sa dôkladne oboznámiť s rôznymi špecifickými faktormi hry, aby ste mohli začať tipovať čo najvýhodnejšie. V tomto článku vás oboznámime zo základnými typmi stávok, stratégiami, najznámejšími súťažami, ale aj miestami, kde svoje stávky môžete uzavrieť najvýhodnejšie a v úplnom bezpečí. Ak teda chcete získať možnosť vašu znalosť NHL alebo Extraligy pretaviť do finančných ziskov, čítajte ďalej!

Ako stávkovať na hokej online

Ak ide o tipovanie, hokej funguje veľmi podobne – ako každý iný šport. Prvým krokom je zaregistrovanie si aktívneho účtu na spoľahlivej stávkovej stránke. Keď splníte tento krok , je potrebné vybrať hokejový zápas, ku ktorému sú vypísané stávkové príležitosti . V jednotlivých stávkových príležitostiach je možné vybrať tip, ktorý má vypísaný kurz. Následne si treba vybrať:

 • Súťaž – Majstrovstvá sveta v hokeji
 • Zápas – Slovensko – Švédsko
 • Stávkový trh – Výsledok zápasu
 • Tip – 1 (výhra Slovenska)
 • Kurz stávkovej kancelárie – 2.25

Potom už môžeme pokojne pokračovať v skladaní tiketu, prípadne si ho rovno podať – stávky sa dajú kombinovať pre ešte lepší kurz, ak sa však chcete držať pri zemi, výber je len na vás.

Top 5 stránok na stávkovanie – hokej – Slovensko

Nakoľko je občas problémom si vybrať tú správnu stránku pre tipovanie na hokej, pripravili sme si pre vás prehľad tých najlepších a najspoľahlivejších:

Synottip 

Synottip sa dlhodobo radí medzi najlepšie hokejové stávkové stránky. Ponuka stávkových trhov je síce skôr nižšia, o to kvalitnejšia je však ponuka stávok samotných – každý si príde na svoje!

Tipsport 

Tipsport sa pri stávkovaní na hokej môže pochváliť svojou povestnou tipérskou komunitou, kde nájdete nejedného na slovo vzatého odborníka, ale aj širokou ponukou stávkových trhov v najrôznejších svetových ligách a live prenosmi zápasov z turnajov.

iFortuna 

Keď ide o hokej, tipovanie s Fortunou u vás utvrdí povesť tejto kancelárie ako solídneho hráča na s lovenskom trhu. Obrovský počet možných kombinácií, pokrytie všetkých súčasných trhov, turnajov a dynamické live stávky – Fortuna je jednoducho stávka na istotu.

Doxxbet 

Ani Doxxbet nezaostáva za konkurenciou, ak ide o stávkovanie na hokej – v ponuke nájdete všetky veľké udalosti, ale aj tipy, kompenzáciu tiketov a live streaming turnajov.

Niké 

V prípade hokeja Niké pokrýva všetky aspekty – stávkové príležitosti z najlepších svetových súťaží, prehľadnú stávkovú ponuku, najširšiu ponuku kurzov, live tipovanie, výsledky, štatistiky, matchradar a oveľa viac.

Užitočné tipy a stratégie pri stávkovaní na hokej 

Kurzy na hokej sú počas hokejovej sezóny každý večer viditeľné v tabuľkách . S toľkými možnosťami sa musíte už len uistiť, že si vytvoríte najlepšie stávkové stratégie vďaka týmto cenným tipom :

Porovnávanie – Začnite meraním jednotlivých silných a slabých stránok každého tímu a ich porovnaniami so súpermi. Predpokladajme napríklad, že tím hrá síce fyzicky, ale často sa preto ocitá na trestnej lavici. V takom prípade môže byť zápas proti jednému z najlepších presilovkových útokov skutočne problematickým. Rovnako sa môže tím so slabou obranou dostať do problémov oproti súperovi s aktívnou útočnou skupinou.

Zranenia – Pri stávkovaní na hokej hrajú zranenia obrovskú úlohu. Vyčerpávajúca povaha hry a opotrebovanie hráčov z náročných zápasov ich môžu vyradiť zo zostavy na dlhé aj krátke časové obdobia. Tipéri by preto mali preskúmať, ako zranený hráč zmení dynamiku tímu a do akej miery závisí úspech celého tímu od tohto chýbajúceho dielika.

Pohyb kurzov – Celkové súčty a ich kurzy majú tendenciu stúpať počas dňa, preto sa zvyčajne odporúča, aby ste svoje celkové stávky uzavreli pomerne skoro. Osobitnou výnimkou je v tomto prípade live betting – tu je načasovanie ešte dôležitejšie, avšak iným spôsobom.

Existuje samozrejme mnoho iných tipov a trikov, ktorých počet značne prevyšuje zamýšľaný rozsah tohto článku – preto by sme ich odhalenie už prenechali na vašom vlastnom úsudku.

Najpopulárnejšie stávkové trhy v hokeji

 • Stávky na Majstrovstvá sveta v hokeji – celkové umiestnenie tímu v základnej skupine alebo v celkovej súťaži
 • Stávka na strelca gólu – odhadnite, či konkrétny hráč strelí gól
 • Stávka na víťaza – určite správne, ktorý tým bude výherný a vyhrajte
 • Stávka na výsledok – odhadnite konečný stav zápasu
 • Handicapy proti favoritom – od klasických až po handicapy v rámci jednotlivých tretín
 • Súčty nad/pod – stávky na počet gólov v zápase
 • Stávky na tretiny – stávková kancelária Tipsport ponúka rovnaké množstvo u predzápasových stávok a tiež u každej tretiny zvlášť
 • Stávky na strelcov zápasu – v posledných rokoch jedna z najobľúbenejších stávok na hokej. K jej popularite prispelo i veľké množstvo LIVE prenosov a možnosť vidieť svojho hráča priamo v akcii 

Live stávky na hokej

Live stávky sa v spojitosti s hokejom tešia stále väčšej obľúbenosti a online stávkové stránky ich preto stále častejšie zaraďujú do svojho stáleho repertoára. Medzi stávkarmi sa tešia obľube napríklad stávky na víťaza prebiehajúcej tretiny či celého zápasu s dramaticky upravenými kurzmi. Prípadne stávky na to, kto strelí najbližší gól alebo koľko gólov ešte bude strelených v prebiehajúcom zápase. Okrem už zmienených sa live dajú uzatvárať aj handicapové stávky pre ešte väčšie vzrušenie . Najväčším trhákom sú však stávky na gól, strelený v poslednej minúte pri nerozhodnom stave. Tie vám zaručia, že budete očami visieť na každom jednom pohybe hráčov na obrazovke.

Najpopulárnejšie hokejové turnaje pre stávkarov

Hokej je populárny po celom svete a kvalitné ligy – hodné sledovania aj stávkovania – môžeme nájsť v mnohých štátoch, existuje však pár turnajov, ktoré sa tešia popularite celosvetovo. Okrem toho je tu samozrejme aj naša vlastná súťaž, v ktorej si napriek slovám pochybovačov viete stále nájsť niečo magické – plusom je samozrejme blízkosť.

Majstrovstvá sveta v hokeji

Jednoznačne najpopulárnejší hokejový sviatok, usporadúvaný raz ročne medzi národnými tímami, zloženými z najlepších a najpopulárnejších hráčov

NHL 

Najznámejšia liga plná zvučných mien, v ktorej môžete vždy nájsť aj pár hviezd z našich končín. Súboj o Stanleyho pohár vám vždy zaručí napínavé sledovanie a množstvo stávkových príležitostí.

Extraliga 

Naša najvyššia domáca liga, takisto plná kvalitného hokeja, ostrých súbojov a hráčov, s ktorými ste mohli chodiť do školy.

KHL

Pod vplyvom súčasných udalostí trochu otrasená, stále však kvalitná a sledovateľná liga, v ktorej sme mohli donedávna vidieť aj tímy a hráčov zo Slovenska.

Najlepšie stávkové kurzy na hokej

Pri športových podujatiach sa zvyčajne rozlišuje medzi favoritom (označuje vedúci, populárny tím) a smoliarom (označuje menej obľúbeného súpera). Keď sa favorit stretne so smoliarom, kurz je vždy vyšší pre smoliara a nižší pre favorita.

Povedzme, že podáme tiket v ktorom bude tento vybraný tip s kurzom na Slovensko 2.25 a rozhodneme sa podať tiket za 50€. 50 x 2,25 = 112,5€, čo je možná výhra za správny tip (zisk 62,5€).

Okrem stávok na víťaza existujú aj rôzne iné stávkové príležitosti. Každá z nich je vybavená vlastným kurzom. Tipy na rôzne hokejové zápasy, resp. ich stávkové príležitosti, je možné kombinovať aj na jeden tiket.

3 najlepšie mobilné appky pre hokejové stávkovanie na Slovensku

Tipovanie na hokej môžete dnes kvôli jeho obľúbenosti nájsť dnes už aj v apkách – prinášame vám preto prehľad tých najlepších, ktoré sú aktuálne dostupné. 

Tipsport 

Aplikácia od rokmi overenej stávkovej spoločnosti, ktorá do hokeja prináša svoju povestnú komunitu, live prenosy, audio komentár a veľa ďalších vychytávok, ktoré im ostatné aplikácie môžu iba závidieť.

Niké 

Kvalitná a užívateľsky prívetivá aplikácia, v ktorej nájdete celú rozsiahlu ponuku pre hokej tipovanie, množstvo informácií, podstatných pre správne nastavenie vašich stávok a vynikajúci vizuál.

Doxxbet 

Výborne zvládnutá aplikácia, ktorá ponúka live tracker hokejových zápasov, live stávkovanie a intuitívne ovládanie, škoda však chýbajúcich live prenosov.

Platobné metódy pre online hokejové stávky

Platobné metódy patria medzi často prehliadané, ale nemenej dôležité aspekty stávkovania na hokej. Je pravda, že väčšina tipérov by najradšej tento krok preskočila a vrhla sa rovno do vĺn zábavných stávok. Faktom však zostáva, že ak chcete tipovať online, peniaze sa na váš účet nejak dostať predsa musia. Aké sú najrozšírenejšie platobné metódy medzi hokejovými stávkarmi? Odpoveď nájdete v zozname nižšie.

Platobné karty 

Dlhodobo najpopulárnejšia metóda platby na Slovensku vôbec, platobné karty spájajú jednoduchosť a dostupnosť v jednom. Napokon, drvivá väčšina z nás sa za posledný rok od svojej plastovej kartičky nepohla na viac ako 5 metrov. Nevýhodou tejto metódy však môže byť nedostatočná rýchlosť prevodu, ale aj nutnosť viesť si účet v banke.

Bankové prevody

Rovnako obľúbená metóda, ktorá už dnes však pôsobí trošku zastaralo – zdĺhavé vypĺňanie údajov, pri ktorých sa môžete kľudne aj pomýliť a následné dlhé čakanie na pripísanie platby na váš hráčsky účet – to všetko už odradilo od využívania tejto metódy nejedného tipéra.

Paysafecard 

Metóda, ktorej obľúbenosť rastie v posledných rokoch doslova raketovo a zaradila sa na zoznam preferovaných metód mnohých stávkových kancelárií, ktoré idú s dobou – výhodou Paysafecard je rýchlosť, bezpečnosť a možnosť si kartu zakúpiť bez toho, aby ste sa museli vzdať svojich osobných údajov.

Skrill

Ďalšia z metód, ktoré u nás patria skôr k okrajovým, ale ich obľúbenosť rastie – Skrill môže ponúknuť okamžité prevody, nízke poplatky a po novom dokonca aj integrovanie kryptonákupov.

Často kladené otázky

Ako začať so stávkovaním na hokej?

Začať je jednoduché – stačí si založiť účet, vybrať si svoj obľúbený stávkový trh a hru a začať skladať váš prvý tiket.

Na ktorú ligu alebo turnaj sa oplatí staviť najviac?

Správna odpoveď je čisto na vás – všeobecne je základom športového stávkovania uzatvárať stávku na to, čo vás baví – inak sa vaše šance na výhru znižujú.

Aká je najlepšia stratégia pre live stávkovanie?

Pripravte sa čo najlepšie dopredu, vsádzajte iba na tímy , ktoré poznáte, nepodľahnite emóciám a pozorne sledujte hru.

V čom je stávkovanie na hokej zaujímavé?

Zaujímavé je hlavne pre tých, ktorí hokej už sledujú dlhšie – vo všeobecnosti je však hokej neuveriteľne populárny a množstvo príležitostí rastie adekvátne s týmto faktom .

Na čom záleží pri stávkovaní na hokej?

Postavenie v rebríčku rozhodne nie je zárukou výsledku. Faktorov je mnoho, odporúčame začať týmto článkom a zistiť si viac.

Want to see explosive traffic growth for your iGaming site?

Igaming Text Lab can make it happen!

Table of Contents

Order content

Contact us and our project manager will respond asap!